Frezarki uniwersalne i narzędziowe

 

   Proponowane przez nas frezarki uniwersalne i narzędziowe to obrabiarki wyprodukowane w Czeskiej Republice, przez producenta, którego historia rozpoczyna się w 1922r. , a pierwszą obrabiarkę wyprodukował w 1935r. i od tego momentu ich udział zdominował produkcję zakładu. Przez wszystkie lata – mimo różnych zmian geograficzno-polityczne, restrukturyzacyjno-organizacyjne zakład produkcyjny starał sie zachować wysoki poziom dla wytwarzanych przez siebie maszyn a marka TOS Olomouc s.r.o. jest rozpoznawalna na całym świecie. Mogąc poszczycić się długą historią oraz posiadając wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę produkty marki TOS Olomouc są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności. Maszyny tej firmy można spotkać w zakładach wielu krajach w europie oraz na świecie.

   Frezarka pionowa FGV 32 jest jedynym przedstawicielem, spośród wyrobów czeskiego przemysłu obrabiarkowego, klasycznej koncepcji frezarek pionowych. Maszyna ta swoimi parametrami dorównuje maszynom o klasę wyższym. Maszyna przeznaczona jest do całego szeregu operacji tak w produkcji seryjnej, jak i jednostkowej. Duże zainteresowanie klientów zaowocowało wznowieniem produkcji frezarki pionowej FGV 32 co świadczy o jej jakości i zaletach

    Frezarki w wykonaniu FGU (uniwersalne) albo FGV (pionowe) są ostatnim stopniem rozwoju czeskich (firmy TOS) klasycznych frezarek konsolowych. Przeznaczone są przede wszystkim do dokładnego i wydajnego frezowania płaskich i szafowych części . Uniwersalna frezarka FGU 32 posiada możliwość nakręcania stołu roboczego ±45°. Jej głównymi cechami są dokładność, niezawodność oraz wydajność.

   Zalety klasycznych frezarek konsolowych (marki TOS) to między innymi doskonałe opracowanie poszczególnych części, staranny montaż i dokładna kontrola wyjściowa a co za tym idzie wysoka sztywność, dokładność i niezawodność. Jej koncepcja w trakcie długoletniej produkcji była dokładnie sprawdzona i stopniowo udoskonalana, w oparciu o uwagi i opinie jej użytkowników.

Wielozadaniowa obrabiarka do frezowania, wiercenia i wytaczania. Przydatna zwłaszcza w narzędziowni. Możliwości technologiczne frezarki można poszerzyć przy użyciu wyposażenia specjalnego z szerokiego zakresu oferty.

Frezarka uniwersalna FGU 32

Frezarka uniwersalna narzędziowa FNGJ 40/50A

Frezarka konsolowa FGV 32

Frezarka konsolowa F2 V

Frezarka konsolowa F2 V R

Frezarka narzędziowa FNG 32

Frezarka narzędziowa konsolowa FNK 2 R

Frezarka konsolowa – uniwersalna FGS NCP

Frezarka konsolowa- uniwersalna FGS T PLUS