Frezarki CNC

 

   Proponowane przez nas frezarki narzędziowe CNC to obrabiarki wyprodukowane w Czeskiej Republice, przez producenta, którego historia rozpoczyna się w 1922r. , a pierwszą obrabiarkę wyprodukował w 1935r. i od tego momentu ich udział zdominował produkcję zakładu. Przez wszystkie lata – mimo różnych zmian geograficzno-polityczne, restrukturyzacyjno-organizacyjne zakład produkcyjny starał sie zachować wysoki poziom dla wytwarzanych przez siebie maszyn a marka TOS Olomouc s.r.o. jest rozpoznawalna na całym świecie. Mogąc poszczycić się długą historią oraz posiadając wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę produkty marki TOS Olomouc są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności. Maszyny tej firmy można spotkać w zakładach wielu krajach w europie oraz na świecie.

   Maszyna spójnie sterowana w 3 lub 4 osiach (w zależności od modelu) wyposażona w sterowanie numeryczne HEIDENHAIN i530 lub 320.

   Frezarka CNC przeznaczona  jest do  bardzo efektywnej obróbki skomplikowanych kształtów złożonych z linii prostych, promieni i krzywych, doskonale się sprawdza do wydajnego frezowania, wiercenia, wytaczania operacji gwintowania na detalach. Szeroki asortyment wyposażenia specjalnego umożliwia również obróbkę metodą uniwersalną. Maszyna jest  wyposażona w poziome wrzeciono we wrzecienniku i pionowe wrzeciono we wrzecionowej głowicy przestawiane +/- 90. Frezarka wyposażona jest w pionową głowicę z odchylaniem i stały stół kątowy. Idealne mocowanie narzędzi zapewnia pneumatyczno-hydrauliczny system mocowania w obu wrzecionach. Napęd wrzeciona za pomocą elektrosilnika z płynną regulacją obrotów . Optymalne automatyczne  smarowanie zapewnia agregat smarujący z dozownikiem.

Frezarka  FV30 CNC

Frezarka FV25 CNC

Frezarka FNG40 CNC

Frezarka konsolowa FGS CNC