Frezarki konsolowe

   Proponowane przez nas frezarki konsolowe to obrabiarki wyprodukowane w Czeskiej Republice, przez producenta, którego historia rozpoczyna się w 1922r. , a pierwszą obrabiarkę wyprodukował w 1935r. i od tego momentu ich udział zdominował produkcję zakładu. Przez wszystkie lata – mimo różnych zmian geograficzno-politycznych, restrukturyzacyjno-organizacyjnych, zakład produkcyjny starał sie zachować wysoki poziom dla wytwarzanych przez siebie maszyn a marka TOS jest rozpoznawalna na całym świecie. Mogąc poszczycić się długą historią oraz posiadając wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę produkty marki TOS Olomouc są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności. Maszyny tej firmy można spotkać w zakładach wielu krajach w Europie oraz na świecie.

   Frezarki konsolowe są ostatnim stopniem rozwoju czeskich (marki TOS) klasycznych frezarek konsolowych. Zalety tej maszyny to między innymi doskonałe opracowanie poszczególnych części, staranny montaż i dokładna kontrola wyjściowa a co za tym idzie wysoka sztywność, dokładność i niezawodność. Jej koncepcja w trakcie długoletniej produkcji była dokładnie sprawdzona i stopniowo udoskonalana, w oparciu o uwagi i opinie jej użytkowników.

Są to wielozadaniowe obrabiarki do frezowania, wiercenia i wytaczania. Przydatne zwłaszcza w narzędziowni. Możliwości technologiczne frezarki można poszerzyć przy użyciu wyposażenia specjalnego z szerokiego zakresu oferty.